(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-25 16:45

MEBLE narożnik 2 elementy

(Nr 2320752)
MEBLE narożnik 2 elementy

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

Na początek, podczas gdy przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Później warto rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie  na szklane części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Bolesława Chrobrego 11, Kętrzyn, 11-400, Polska

26 sty 2018

Adres i termin dostawy

Cegielnia, 11-400, Polska

26 sty 2018