(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-04-16 18:21

Meble nowe

(Nr 269562)
Meble nowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg:

400.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1479.20 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania meble. Załadunki w okolicach Kępna. 2xNarożnik, 2xMeblościanka(flatpack), 1xPaczka. Rozładunki: Sittinbourne ME9 8RP - mebloscianka, Londyn - paczka Portsmouth PO9 3AT - narożnik Spalding - narożnik + meblościanka. Zlecenie jako całość, nie ma możliwośći wybierania poszczególnych elemntów. Szukamy firmy która na stałe obsługiwałaby nasze dostawy na trasie PL-UK.

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-04-2015, 23:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-04-20 do 2015-04-21

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-04-16, 18:21

Opis oferty:

Zaladunek w poniedzialek rozladunek w srode jezdzimy co tydzien do Anglii autko master plandeka 420x220x230

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

2000 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-04-2015, 19:37

Załadunek możliwy w terminach:

2015-04-20

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli przewozimy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno

Od 20 kwi 2015 do 21 kwi 2015

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, London

Od 21 kwi 2015 do 23 kwi 2015