(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 11:21

meble ogrodowe 120cm (Nr 2410692)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

5

Dystans: 344.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Mysłakowice, 58-500, Polska

Od 28 lut 2018 do 8 mar 2018

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Termin elastyczny