(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Meble Ogrodowe 2 palety (Nr 7000031)

Meble  Ogrodowe  2 palety

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

1.14

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Meble ogrodowe - 2 palety

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1139.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Veneto, Chiampo

Od 11 gru 2020 do 18 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 15 gru 2020 do 22 gru 2020


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których waga przekracza 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Kluczowa jest także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.