(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Meble pokojowe sprzet kuchenny pralka lodowka 2m wysoka kanapa 2 komody okolo 160cm dlugie pare pudel stol i mebloscianka (Nr 2006852)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 405.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Hamm

Od 18 wrz 2017 do 20 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia, Lipsk

Od 18 wrz 2017 do 20 wrz 2017


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.