(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-29 19:29

Meble przedpokój

(Nr 2122254)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

600.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 360.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 21:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-31

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-31, 12:12

Opis oferty:

usluga na sam transport bo kierowca sam , moze jedynie pomoc w zaladunku, ktory odbedzie sie prawdopodobnie po poludniu z dostawa bezposrednia tego samego dnia okolo godz. 22.00

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 11:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-19, 11:08

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kędzierzyn-Koźle, Poland

31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Legionowo, Polska

31 paź 2017