(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 11:29

Meble, rzeczy osobiste, telewizor

(Nr 2319452)
Meble, rzeczy osobiste, telewizor

Dystans: 2051.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Sztum, 82-400, Polska

18 cze 2018

Adres i termin dostawy

Lytham St Annes, FY8 4AR, Wielka Brytania

Termin elastyczny