(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-02 21:33

meble,rzeczy,sprzet agd

(Nr 2252070)
meble,rzeczy,sprzet agd

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

10

Dystans: 2209.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Πειραιάς, Grecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bolesławiec, 59-700, Polska

Termin elastyczny