(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 16:53

Meble skrzyniowe 105m3

(Nr 1877744)
Meble skrzyniowe 105m3

Długość [m]:

14,4

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg (łączna):

15300.00

Ilość sztuk:

150

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1089.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Transport dotyczy mebli skrzyniowych, u Kubatura 105m3. Załadunek 03.07 Godzina 10.00, rozładunek 05.07, godzina 8.00-14.00.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Później warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Chojnice, Polska

3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Westland, Holandia

5 lip 2017