(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-27 13:34

meble,sprzęt agd,ciuchy (Nr 2755312)

meble,sprzęt agd,ciuchy

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1075.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Deerlijk, 8540, Belgia

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Milin, 55-081, Polska

26 lip 2018