(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

meble sypialne plus okolo 20 kartonow (Nr 6116036)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1214.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Sankt Gallen, Sankt Gallen

Od 16 cze 2020 do 20 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Bytów

Od 18 cze 2020 do 22 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.