(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 13:12

Meble tapicerowane

(Nr 1921573)
Meble tapicerowane

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

700.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 630.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Mam do przewiezienia około 45m3 mebli tapicerowanych. Ładunek na 2,5 busa. Łączna waga około 1500kg. Towar musi być na miejscu w piątek do 12:00 Istnieje możliwość załadowania mniejszej ilości - czekam na oferty.

Oferty od Przewoźników (0)

1199 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-07-2017, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niepewne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Münster, Niemcy

28 lip 2017