(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 09:27

Meble w paczce

(Nr 1454202)
Meble w paczce

Długość [m]:

205

Szerokość [m]:

92

Wysokość [m]:

36

Waga w kg:

167.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 513.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Sokolniki, 98-420, Stary ochedzyn, 37

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Ruda różaniecka, 37-613, Ruda różaniecka, 254a

Termin elastyczny