(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-02-17 20:02

Meble w paczkach (Nr 2390268)

Meble w paczkach

Długość [m]:

2.40

Szerokość [m]:

0.75

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

1500.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1842.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Sieradz, 98-200, Polska

4 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Warrington, WA1, Wielka Brytania

Termin elastyczny