(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Meble+wyposazenie (Nr 6719543)

Meble+wyposazenie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Dystans: 467.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Puszczykowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Platerów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego dobytku.