(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

meble x 15 (Nr 7964705)

Sztuk
meble
15
Szacunkowa łączna waga
105 kg
Dystans
32 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Straszyn

4 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

4 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.