(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Meble z jednego pokoju, kartony ze sprzetem kuchennym,paczki z ksiazkami, (Nr 4985166)

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

6500

Dystans: 2450.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 2 wrz 2019 do 27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Sycylia, Santa Teresa Di Riva

Od 28 wrz 2019 do 10 paź 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.