(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-28 20:53

Meble z salonu plus ciuchy (3 osób) + inne drobne rzeczy z mieszkania

(Nr 2329152)
Meble z salonu plus ciuchy (3 osób) + inne drobne rzeczy z mieszkania

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Dystans: 551.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Żbikowska 26, Piastów, 05-820, Polska

13 sie 2018

Adres i termin dostawy

Ustki 6, Szczecin, 70-824, Polska

13 sie 2018