(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Meble z salonu, telewizor, pralka i kilka kartonow z drobnymi rzeczami (Nr 4467741)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1123.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

31 maj 2019

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Wielsbeke

Od 1 cze 2019 do 2 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.