(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-28 07:53

meble zapakowane w kartony z 14612 Falkensse do 67-112 Siedlisko (Nr 3692425)

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 275.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Falkensee, 14612, Niemcy

Od 28 gru 2018 do 2 sty 2019

Adres i termin dostawy

Siedlisko, 67-112, Polska

Od 28 gru 2018 do 2 sty 2019