(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2019-01-10 10:14

Meble (zdemontowane), Kilkadziesiat malych i duzych pudeł, 2 x rowerki, 2x hulajnogi, 2 x TV, 1 x To (Nr 3737995)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Dystans: 1382.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Whitebeam Close, Basingstoke, RG22 5FH, Wielka Brytania

Od 11 sty 2019 do 15 sty 2019

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

Termin elastyczny