(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 13:54

meblościanka, obrazy i rzeczy osobiste (Nr 2413568)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 927.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Wilno, Litwa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Słubice, 69-100, Polska

Termin elastyczny