(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Media casa de 2 habitaciones sin electrodomésticos (Nr 5529655)

Media casa de 2 habitaciones sin electrodomésticos

Waga w kg (łączna):

30

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 933.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Las Ventas De Retamosa

7 sty 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Nouvelle-Aquitaine, Saint-Junien

11 sty 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.