(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-21 20:13

Membrana polipropylen.

(Nr 2170557)

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1648.00 km

Informacje dodatkowe:

Pełna ciężarówka. 83m3

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę istotnych kwestii.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku drobnicy czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Jarosław, 37-500, Polska

30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Krasnodar, 350000, Rosja

Termin elastyczny