(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 23:47

Mercedes

(Nr 1825366)
Mercedes

Marka i model:

Mercedes SLK

Waga w kg:

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 791.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1590 zł

ID firmy: 60049
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 16:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-18, 16:40

Opis oferty:

Termin realizacji uzależniony od daty akceptacji.

Cena (zawiera VAT): 1590 zł

Wiadomości: (1)

Bartlomiej K. (Przewoźnik)
07-06-2017, 22:55
Jaka decyzja

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Koszalin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny