(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 09:58

Mercedes 124 300D

(Nr 2752336)
Mercedes 124 300D

Marka i model:

Mercedes 124 300D

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2082.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2300 zł

ID firmy: 64438
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-05-2018, 22:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-28 do 2018-05-29

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
26-05-2018, 22:32
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + przyczepa,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody oraz motocykle transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : wózek widłowy otarć od plandek itd. Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur która obejmuję samochody nowe i używane.Wystawiamy list przewozowy CMR. Zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Chirk, LL14, Wielka Brytania

26 maj 2018

Adres i termin dostawy

Jasło, Polska

2 cze 2018