(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 08:47

Mercedes 190

(Nr 1873274)
Mercedes 190

Dystans: 1930.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 12705
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 10:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-07-06

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Dokładny termin mozemy ustalić telefonicznie. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy do współpracy !

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, gdy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Daventry, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny