(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-01 10:49

Mercedes Atego sama rama.

(Nr 2001143)
Mercedes Atego sama rama.

Marka i model:

Mercedes Atego 815. sama rama. waga ok. 3ton. długość całkowita 7m. wysokość 2m. szerokość 2.40.

Waga w kg:

3000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 343.00 km

Informacje dodatkowe:

auto gotowe. jezdne, samo wjedzie na naczepę. proszę o konkretne propozycje ceny. kiedy i za ile. rampa jest. może być na firankę, megę lub lawetę.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Garwolin, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Lutsk, Volyns'ka oblast, Ukraine

4 wrz 2017