(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-05 16:04

Mercedes-Benz

(Nr 1829018)
Mercedes-Benz

Marka i model:

Mercedes-Benz 313 CDI Sprinter

Waga w kg:

3500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Auto fährt nicht mehr und muss nach Frankfurt abgeschleppt werden, dabei müssen auch der Fahrer und seine Frau mit transportiert werden.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jak nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Reutlingen, 72760, Niemcy

6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Frankfurt (Oder), 15230,15232,152, Niemcy

7 cze 2017