(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 11:27

Mercedes Benz

(Nr 1994063)
Mercedes Benz

Marka i model:

Mercedes Benz

Waga w kg (łączna):

2500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Höxter, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

București, Rumunia

Termin elastyczny