Mercedes-Benz A-Class (Nr 7364623)

Mercedes-Benz A-Class
Waga
Sztuk
Mercedes-Benz A-Class W177/V177 (2018 - 2020) Hatchback 5-Puertas
Długość
441 cm
Szerokość
179 cm
Wysokość
144 cm
ok.
1427 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1427 kg
Dystans
7326 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj

Od 31 sty 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 30 gru 2021 do 31 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.