(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 15:05

Mercedes-Benz C200

(Nr 2007482)

Marka i model:

Mercedes-Benz C200

Waga w kg:

1650.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2541.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy pamiętać także, właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Arklow, Irlandia

Od 3 paź 2017 do 10 paź 2017

Adres i termin dostawy

Siennica Nadolna, Polska

Termin elastyczny