(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 15:05

Mercedes-Benz C200

(Nr 2007482)

Marka i model:

Mercedes-Benz C200

Waga w kg (łączna):

1650.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2541.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Arklow, Irlandia

Od 3 paź 2017 do 10 paź 2017

Adres i termin dostawy

Siennica Nadolna, Polska

Termin elastyczny