(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mercedes-Benz E-Class (Nr 7527511)

Mercedes-Benz E-Class
Waga
Sztuk
Mercedes-Benz E-Class W211/S211 (2002 - 2006) Sedan 4-Türig
Długość
481 cm
Szerokość
182 cm
Wysokość
145 cm
ok.
1630 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1630 kg
Dystans
4346 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Od 1 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Egipt, الإسكندرية, Aleksandria

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.