(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 08:15

mercedes benz E280T

(Nr 2636664)

Marka i model:

mercedes benz E280T

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2015.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, gdy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Fulda, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

San Pedro del Pinatar, 30740, Hiszpania

Termin elastyczny