(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-08-30 15:22

Mercedes Benz Sprinter

(Nr 1997411)
Mercedes Benz Sprinter

Długość [m]:

5.9

Szerokość [m]:

1.9

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

3500.00

Dystans: 431.00 km

Informacje dodatkowe:

Looking to have a van driven or transported from Hamburg to Cologne to arrive before midday on Monday 4th. Have a competitive budget as job is urgent

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Gdy masz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć problem z wyborem odpowiedniej firmy. Portal Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm z rozmaitą flotą samochodów, więc bez wątpienia pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Żeby uzyskać oferty dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy posiada odpowiedni wóz, żeby taki przewóz zrealizować. W sytuacji, kiedy wymiary lub ciężar zestawu przekraczają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć odpowiednie uprawnienia, a w czasie jazdy potrzebna jest obecność pilota. Znaczące jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w serwisie Clicktrans często bywa mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości prawie 950 km został wykonany za 900 , czyli blisko 500 PLN taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Od 30 sie 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kolonia, Niemcy

Od 30 sie 2017 do 4 wrz 2017