(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-08-30 15:22

Mercedes Benz Sprinter

(Nr 1997411)
Mercedes Benz Sprinter

Długość [m]:

5.9

Szerokość [m]:

1.9

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3500.00

Dystans: 431.00 km

Informacje dodatkowe:

Looking to have a van driven or transported from Hamburg to Cologne to arrive before midday on Monday 4th. Have a competitive budget as job is urgent

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, chociażby np. maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć kłopot ze znalezieniem odpowiedniej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm z rozmaitą gamą wozów, dlatego z całą pewnością znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Aby dostać oferty dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najszczegółowiej przedstawić urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi zbadać, czy posiada właściwy samochód, aby taki transport dokonać. W przypadku, jeżeli wymiary lub ciężar samochodów przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni posiadać specjalne certyfikaty, a w czasie przewozu potrzebna jest obecność pilota. Znaczące jest także określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wjechać na przyczepę, czy też, np. posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans z reguły bywa mniejsza niż typowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości około 950 km został spieniężony za 900 PLN, czyli blisko 500 zł mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Od 30 sie 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kolonia, Niemcy

Od 30 sie 2017 do 4 wrz 2017