(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mercedes-benz sprinter (Nr 6073793)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.82

Waga w kg (łączna):

3500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 402.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Bury

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Swansea, Swansea

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to pestka. Jeśli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli np. maszynę rolniczą, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo tylko masz niespakowany skuter, wówczas pojawia się trudność ze znalezieniem stosownej firmy transportowej. Portal Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm transportowych z rozmaitą flotą aut, więc na pewno pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Aby otrzymać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najprecyzyjniej opisać urządzenie. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy posiada odpowiedni wóz, aby taki transport ziścić. W sytuacji, jeśli gabaryty lub ciężar pojazdów przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać specjalne uprawnienia, a w czasie transportu wymagana jest obecność pilota. Ważne jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam podjechać na przyczepę, czy też, np. posiada awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans zazwyczaj jest niższa niż standardowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie wynoszącym prawie 950 kilometrów został zrealizowany za 900 złotych, czyli prawie 500 PLN taniej niż na ogół taki transport wynosi.