Mercedes Benz sprinter (Nr 7585894)

Mercedes Benz sprinter
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Mercedes Benz sprinter
700 x 200 x 300 cm
2800 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2800 kg
Dystans
2551 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 13 wrz 2021 do 24 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, West Yorkshire, Leeds

Od 24 wrz 2021 do 30 wrz 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Główne czynniki wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je dobrze przytwierdzić, żeby podczas przewozu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

Kiedy chcemy użyć opcji tańszego transportu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą ofertę.