(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-30 18:02

Mercedes-Benz vito

(Nr 1478682)
Mercedes-Benz vito

Marka i model:

Mercedes-Benz vito

Waga w kg:

2500.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1576.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

750 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 00:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-06, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, iż właściwa masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Alemania, Meppen, 49716, Goerg sperl, 7

Od 6 gru 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Barcelona

Od 10 gru 2016 do 23 gru 2016