(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 10:33

Mercedes Bus

(Nr 2014262)

Marka i model:

Mercedes L319

Waga w kg (łączna):

1950.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1764.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę Transport pojazdu z Francji ,termin elastyczny,do uzgodnienia.

Oferty od Przewoźników (0)

4790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Coubjours, 24390, Francja

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

15 wrz 2017