(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 21:57

Mercedes c klasa

(Nr 3008540)
Mercedes c klasa

Marka i model:

Mercedes c kkasa

Waga w kg (łączna):

1590.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1287.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

ID firmy: 324962
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 14:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-08-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-08-05, 14:04

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać również, iż właściwa waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Treviso, 31100, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny