(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 21:57

Mercedes c klasa

(Nr 3008540)
Mercedes c klasa

Marka i model:

Mercedes c kkasa

Waga w kg (łączna):

1590.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1287.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać również, iż właściwa waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Treviso, 31100, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny