(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-30 20:29

Mercedes C-klasa 1450kg

(Nr 2336716)

Marka i model:

Mercedes C220

Waga w kg (łączna):

1450.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1559.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam! Samochód do zabrania od zaraz, gotówka przy rozładunku! Zapraszam

Oferty od Przewoźników (0)

2590 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 10:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 2590 zł

Wiadomości: (3)

P.H.U. . (Zleceniodawca)
31-01-2018, 19:46
Witam. Za 2200 brutto akceptuję ofertę...
P.H.U. . (Zleceniodawca)
31-01-2018, 19:47
Mam jeszcze 4 samochody do zabrania z Francji...
Mariusz P. (Przewoźnik)
01-02-2018, 20:59
Witam. Nasza stawka jest podana w ofercie. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia bezpośrednio. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie z spedytorem prowadzącym (dzień odbioru/godzina/awizacja itd itp --- Zapraszamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, że rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Nicea, 06000;06100;062, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ciągowice, 42-450, Polska

Termin elastyczny