Mercedes ciężarowy ok. 10 ton DMC z zabudową płaską podłoga bez burt, bez stelaża i plandeki (Nr 6730466)

Mercedes ciężarowy ok. 10 ton DMC z zabudową płaską podłoga bez burt, bez stelaża i plandeki

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

5000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1015.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Mannheim

Od 1 lis 2020 do 31 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to nic trudnego. Kiedy masz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć trudność z wyborem odpowiedniej firmy. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo wiele różnych firm transportowych z rozmaitą gamą aut, dlatego bez wątpienia pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Żeby uzyskać zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej przedstawić pojazd. To pozwoli firmie transportowej zbadać, czy ma należyty wóz, aby taki transport zrobić. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar pojazdów przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać dodatkowe certyfikaty, a w czasie transportu potrzebna będzie obecność pilota. Istotne będzie również zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam podjechać na przyczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w serwisie Clicktrans często bywa mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym blisko 950 kilometrów został wykonany za 900 zł, czyli prawie 500 złotych mniej niż na ogół kosztuje.