(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 13:07

Mercedes CLS 350

(Nr 1923349)
Mercedes CLS 350

Marka i model:

Mercedes cls 350

Waga w kg (łączna):

1900.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 166.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód jest cały coś nie tak z silnikiem jedzie ale powoli. Odbiór jest z Konotop 67-416. do Magnic.

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 585507
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-07-2017, 15:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Koło Konotopu, Polska

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Magnice, Polska

Termin elastyczny