(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 17:47

Mercedes CLS 63 AMG

(Nr 1825034)

Marka i model:

Mercedes CLS 63 AMG

Waga w kg (łączna):

1950.00

Budżet zlecenia [€]:

650

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1991.00 km

Informacje dodatkowe:

Roofbox installed (total height 1m85)

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

ID firmy: 67418
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 21:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Ludwigstraße 43, Hallbergmoos, 85399, Niemcy

Od 2 cze 2017 do 7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Alcobendas, 28100, Hiszpania

Od 3 cze 2017 do 8 cze 2017