(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-01 22:18

mercedes e clasa

(Nr 2343580)
mercedes e clasa

Marka i model:

Mercedes E320 CDI

Waga w kg (łączna):

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 2059.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 14:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-02

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M:)

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta pojawia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Athlone, Irlandia

Od 2 lut 2018 do 16 lut 2018

Adres i termin dostawy

Ostroróg, Polska

Od 7 lut 2018 do 21 lut 2018