(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 23:40

Mercedes e class

(Nr 2117610)

Marka i model:

Mercedes e class cabriolet

Waga w kg (łączna):

1865.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 335.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bristol, BS11 9, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Margate, CT9 1PP, Wielka Brytania

Termin elastyczny