(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 16:42

mercedes ml

(Nr 2170062)
mercedes ml

Marka i model:

mercedes ml

Waga w kg:

2300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1806.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2050 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 09:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-12-14

Czas transportu (dni):

9

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-12-15, 09:18

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 2050zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2050 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się często, jeżeli zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się nie zapominać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 1 gru 2017 do 7 sty 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Od 3 gru 2017 do 20 sty 2018