(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 14:24

Mercedes ML

(Nr 2405068)
Mercedes ML

Marka i model:

Mercedes ML W164

Waga w kg (łączna):

2060.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2639.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 5321
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-22

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

Wojciech F. (Zleceniodawca)
22-02-2018, 15:01
Witam, mój budżet na przewóz to maksymalnie 750 euro i samochód potrzebuję mieć w Polsce do 03/03. Mam również drugi samochód Lexus RX, mogę wysłać dwa za jednym razem jeżeli była by taka możliwość.Samochody są gotowe do załadunku w każdej chwili. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam, Wojciech

4000 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Dawid P.

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Fermoy, Irlandia

22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rakszawa, Polska

3 mar 2018