(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-25 09:01

Mercedes ML i BMW x5

(Nr 3009560)
Mercedes ML i BMW x5

Marka i model:

Mercedes ML, BMX X5

Waga w kg (łączna):

4600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 338.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

ID firmy: 27803
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 12:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-27 do 2018-08-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-07-31, 12:32

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości: (2)

Grzegorz S. (Zleceniodawca)
30-07-2018, 09:18
Proszę o kalkulację na jeden samochód, BMW jest do odbioru już na terminalu Mercedes ma opóźnienie drogą morską. Proszę podać możliwy termin odbioru i cenę. Grzegorz *******
Maciej M. (Przewoźnik)
30-07-2018, 10:31
mogę odebrać auto w tym tygodniu środa-piątek. 950zł od auta, pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać także, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hutnicza, Gdynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny