(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 09:39

Mercedes ML500

(Nr 2115630)
Mercedes ML500

Marka i model:

MERCEDES ML 500

Waga w kg:

2250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 6512.00 km

Informacje dodatkowe:

witam, zlece przewoz auta z Dubaju do Polski. Poproszę jakiś cennik.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, właściwa waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Dubái - Emiratos Árabes Unidos

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny